Vacatures

Home > Vacatures

 

Op weg naar Molenlanden

Gemeente Molenlanden is dé ideale werkgever voor mensen die houden van vrijheid, vertrouwen en verantwoordelijkheid. Wij werken bijvoorbeeld écht plaats- en tijdonafhankelijk. Je bepaalt zelf waar je werkt en wanneer je werkt. Ook krijg je alle ruimte om inhoud te geven aan je nieuwe baan. Jouw ideeën zijn meer dan welkom.

We gaan uit van zelforganisatie: teams nemen verantwoordelijkheid voor de eigen werkzaamheden, monitoren hun prestaties en passen waar nodig hun werkstrategie aan. Zij luisteren naar wat de ander nodig heeft en zien win-win-oplossingen. Het gaat om partnerschap en samenspel.

Spreekt onze manier van werken je aan? Dan komen we graag snel met je in gesprek.

 

 

Gemeente Molenlanden

De gemeenten Giessenlanden en Molenwaard gaan op 1 januari 2019 samen verder als gemeente Molenlanden.

Een innovatieve plattelandsgemeente in de Zuidelijke Randstad met een grenzeloze ambitie. We gaan voor een vijf sterren-dienstverlening, waarbij we actief aanwezig zijn in de twintig karakteristieke kernen.

We verbinden ons met 43.500 inwoners en ondernemers door hen te ontmoeten, kennis te delen, samen oplossingen te vinden en elkaar te inspireren.

En natuurlijk kijken we over de grenzen van onze groene oase en werken we samen met partners in de regio en daarbuiten.

 

Beleidsmedewerker Veiligheid & Kabinet (0,8 fte, 28,8 uur per week)
Professional of gemotiveerde starter

Contact en informatie procedure
Bel voor meer informatie met Marien Jongkind, Vakteam BVK, 06 - 10 52 56 67 of mail naar marien.jongkind@jouwgemeente.nl. Mail je sollicitatiebrief en CV naar Gert Krijgsman, HR adviseur, gert.krijgsman@jouwgemeente.nl. Solliciteren kan tot en met 22 december 2018.

Medewerker Burgerzaken (23 uur per week)
Waar onze inwoners graag mee praten

Contact en informatie procedure
Bel voor meer informatie met Jozina Poirot van team Burgerzaken, 088 - 7510663 of mail naar jozina.poirot@gemeentemolenwaard.nl. Mail je sollicitatiebrief en cv naar Tjalling Reitsma, HR adviseur, via tjalling.reitsma@jouwgemeente.nl. Solliciteren kan tot 2 januari 2019.


Adviseur Vastgoedexploitatie (32-36 uur per week)
Die wordt gedreven om de ‘dingen’ beter te maken

Contact en informatie procedure
Bel voor meer informatie met Bart Stolk, Adviseur, 06- 53 54 45 99 of mail naar bartstolk@jouwgemeente.nl. Mail je sollicitatiebrief en CV naar Patricia Havelaar, HR adviseur, via patricia.havelaar@jouwgemeente.nl. Solliciteren kan tot 2 januari 2019.