Kandidatenlijsten

Home > Verkiezingen > Verkiezingsnieuws > Kandidatenlijsten

Lijst 1 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) 

Nr

Naam

Woonplaats

1

Egas, C.A. (Corné) (m)

Bleskensgraaf ca

2

Lock, J. (Jan) (m)

Giessenburg

3

Blok, W.C. (Wietse) (m)

Bleskensgraaf ca

4

de Groot, B. (Bas) (m)

Molenaarsgraaf

5

de Gruijter, P. (Piet) (m)

Nieuw-Lekkerland

6

van der Wal, H.M. (Henk) (m)

Streefkerk

7

Leenman, P.J.P. (Pieter Jacob) (m)

Nieuw-Lekkerland

8

Akkerman, H. (Harmen) (m)

Hoornaar

9

de Ruijter, C. (Christiaan) (m)

Streefkerk

10

Vat, P. (Piet) (m)

Nieuw-Lekkerland

11

van der Ham, W. (Wim) (m)

Noordeloos

12

de Bruijn, A. (Anton) (m)

Ottoland

13

de Jong, A. (Aart) (m)

Nieuw-Lekkerland

14

Noordergraaf, W. (Wim) (m)

Groot-Ammers

15

Simons, J. (Jan) (m)

Nieuw-Lekkerland

16

Aantjes, J. (Johan) (m)

Langerak

17

de Rooij, C.W.J.M.A. (Cees) (m)

Giessenburg

18

Vlot, M.C. (Marco) (m)

Oud-Alblas

19

Verhoeve, B. (Bart) (m)

Bleskensgraaf ca

20

Voets, T.J. (Johan) (m)

Langerak

21

van Werkhoven, E. (Gerbert) (m)

Nieuw-Lekkerland

22

van der Wal, C. (Cees) (m)

Kinderdijk

23

de Jong, A.P. (Ton) (m)

Noordeloos

24

Buijs, W. (Wim) (m)

Groot-Ammers

25

Molenaar, J. (Jo) (m)

Nieuw-Lekkerland

 

Lijst 2 CDA 

Nr

Naam

Woonplaats

1

van Rees, A.J. (Ad) (m)

Brandwijk

2

Korevaar-den Besten, J. (Jonette) (v)

Brandwijk

3

Slob, T.J. (Teunis Jacob) (m)

Noordeloos

4

van de Water, H. (Herman) (m)

Arkel

5

de Haan, W.F. (Wim) (m)

Wijngaarden

6

van den Herik, D.D. (Dagmar) (v)

Nieuw-Lekkerland

7

van Vuren, H.G. (Hendrik) (m)

Noordeloos

8

Koorevaar, J.C. (Jan-Arie) (m)

Goudriaan

9

Brandwijk, H.A. (Hendrik) (m)

Brandwijk

10

de Lange, J.W. (Jan) (m)

Nieuw-Lekkerland

11

Lanser, E.A. (Lizanne) (v)

Schelluinen

12

Reedijk, A.M.E. (Anne) (v)

Bleskensgraaf ca

13

van der Meer, S. (Sonja) (v)

Langerak

14

Boele, J. (Jan) (m)

Bleskensgraaf ca

15

Huijbers, J.T.A.C. (Jan) (m)

Oud-Alblas

16

Verspui-van der Eijk, P.A. (Ellen) (v)

Hoornaar

17

Verkerk, C. (Cees) (m)

Oud-Alblas

18

van Tuijl, M.P. (Martien) (m)

Giessenburg

19

de Jong, C.M. (Kees) (m)

Hoogblokland

20

van Muijlwijk-Duijzer, J.A. (Janine) (v)

Ottoland

21

Ooms-de Vos, M. (Marja) (v)

Groot-Ammers

22

van den Berg, A.A. (Arno) (m)

Bleskensgraaf ca

23

Lekkerkerker, D.A. (Dierk) (m)

Groot-Ammers

24

Hartog-de Baat, A.A.J. (Anneke) (v)

Giessenburg

25

Mulder, J.H. (Hans) (m)

Schelluinen

26

Aantjes, L.M. (Leanne) (v)

Groot-Ammers

27

Heijkoop, A.D. (Arjen) (m)

Oud-Alblas

28

Harrewijn, M. (Marien) (m)

Giessenburg

29

Bouman-Aantjes, M. (Mies) (v)

Nieuw-Lekkerland

30

Heijkoop, J. (Jan) (m)

Streefkerk

31

den Boer, M. (Mark) (m)

Kinderdijk

32

den Besten, J.M. (Jurre) (m)

Goudriaan

33

Swijnenburg, P. (Pieter) (m)

Brandwijk

34

van de Water, T.J. (Thijs) (m)

Arkel

35

Oosterlee, P.E. (Peter) (m)

Noordeloos

36

Stuij, J.C. (Jan) (m)

Giessenburg

37

Broere, A.L. (Alfred) (m)

Goudriaan

38

Jongerius, N. (Nico) (m)

Groot-Ammers

39

Stuij, D. (Dirk) (m)

Ottoland

40

Bak, J. (Sjaak) (m)

Hoogblokland

41

Kortleve, C.D. (Kees) (m)

Noordeloos

42

Tuit, J.L. (Jan) (m)

Nieuw-Lekkerland

43

Klein, J.A. (Hans) (m)

Bleskensgraaf ca

44

Aalberts, M.L. (Marinus) (m)

Arkel

45

Breedveld, E. (Engel) (m)

Nieuw-Lekkerland

46

de Vries, J.M. (Jan) (m)

Goudriaan

47

Glerum, H.L. (Huib) (m)

Giessenburg

48

van der Vlist, C. (Cees) (m)

Nieuwpoort

49

Meerkerk, C.F. (Frank) (m)

Ottoland

50

van Leeuwen-Klink, E.A.G. (Elisabeth) (v)

Hoornaar

 

Lijst 3 ChristenUnie 

Nr

Naam

Woonplaats

1

Stam, H. (Harry) (m)

Nieuw-Lekkerland

2

van de Minkelis, J. (Johan) (m)

Arkel

3

de Wit, L.P. (Leon) (m)

Bleskensgraaf ca

4

Jonker, P.D. (Erik) (m)

Oud-Alblas

5

Timmer, L. (Leo) (m)

Giessenburg

6

Buter, B.J.H. (Berry) (m)

Bleskensgraaf ca

7

van Bruggen, P.J. (Pieter) (m)

Streefkerk

8

Zijlstra - van den Hof, A.S. (Sanne) (v)

Noordeloos

9

Vermeulen, D.H. (Domieke) (v)

Schelluinen

10

van Druten - Harrewijn, M. (Maartje) (v)

Giessenburg

11

Stam, A.W. (Aad) (m)

Nieuw-Lekkerland

12

Vonk - de Groot, H.P. (Hermineke) (v)

Goudriaan

13

van Kalkeren, K. (Klaas) (m)

Hoornaar

14

van Bruggen, P. (Piet) (m)

Nieuw-Lekkerland

15

Bakker, W. (Wim) (m)

Molenaarsgraaf

16

den Braven, A. (Ton) (m)

Hoogblokland

17

Kooiman - Koorneef, J. (Jannette) (v)

Nieuw-Lekkerland

18

Pellegrom, J.G. (Gijsbert) (m)

Nieuwpoort

19

Meerkerk, P. (Pleun) (m)

Nieuw-Lekkerland

20

Aantjes, C. (Cees) (m)

Ottoland

21

den Toom, J.L. (Jan) (m)

Giessenburg

22

Damsteegt, F. (Folker) (m)

Nieuw-Lekkerland

23

van Barneveld, G.C. (Bert) (m)

Langerak

24

van de Vreede, J.M. (Jan) (m)

Nieuw-Lekkerland

25

van der Welle - van Nes, F.E. (Elisabeth) (v)

Hoogblokland

26

Aantjes, H.N. (Henk) (m)

Brandwijk

27

Jabaaij, M.J. (Michiel) (m)

Oud-Alblas

28

Verspuij, J.D. (Jan) (m)

Giessenburg

29

de Ridder, H. (Erik) (m)

Nieuw-Lekkerland

30

Griffioen, P. (Peter) (m)

Nieuw-Lekkerland

31

Hakkesteeg, W.J. (Wimjan) (m)

Streefkerk

32

Stolk, P.J. (Pieter Jan) (m)

Groot-Ammers

33

Slob, G. (Govert) (m)

Noordeloos

34

de Jong, A. (André) (m)

Oud-Alblas

35

Visser, P.F. (Peter) (m)

Noordeloos

36

Hoogendoorn, A. (André) (m)

Nieuw-Lekkerland

37

Mes, G. (Gerrit) (m)

Kinderdijk

38

Duister, J.J. (Jelle) (m)

Wijngaarden

39

Schalk, A.A. (Aart) (m)

Schelluinen

40

Lems, G. (Gert) (m)

Langerak

41

Boender, C.G. (Kees) (m)

Molenaarsgraaf

 

Lijst 4 VVD 

Nr

Naam

Woonplaats

1

Visser, A. (Bram) (m)

Giessenburg

2

Moret, G.E. (Bert) (m)

Wijngaarden

3

Snoek, G.P.A. (Bert) (m)

Schelluinen

4

Breddels, P.G.M. (Philomeen) (v)

Hoornaar

5

Luchtenveld, R. (Ruud) (m)

Giessenburg

6

Krabbendam, R. (Rijkus) (m)

Nieuwpoort

7

Schoutens, R.C.K. (René) (m)

Noordeloos

8

Bikker, H.J. (Hendrik-Jan) (m)

Wijngaarden

9

van Duin, A.L. (Ad) (m)

Arkel

10

van der Have-Schieving, H.G. (Ineke) (v)

Langerak

11

van der Bas-Burggraaf, M. (Ria) (v)

Streefkerk

12

Kist, E.M. (Ellen) (v)

Arkel

13

Heijl, M. (Marijke) (v)

Nieuw-Lekkerland

14

van de Riet, A.J.M. (Annie) (v)

Giessenburg

15

van Hoorne, M. (Michael) (m)

Ottoland

16

den Breejen, M. (Margriet) (v)

Giessenburg

17

Romijn, C. (Kees) (m)

Langerak

18

de Wit, M.P. (Marieke) (v)

Hoogblokland

19

Veth, L.A.J. (Leo) (m)

Nieuw-Lekkerland

20

van IJzeren, H. (Huig) (m)

Arkel

21

de Wit, M. (Marius) (m)

Groot-Ammers

22

van Houwelingen, T. (Teus) (m)

Noordeloos

23

Kwakernaak, P. (Peter) (m)

Groot-Ammers

24

den Braven-Naaktgeboren, G. (Gerrie) (v)

Hoogblokland

25

Schep, J.J. (Jan) (m)

Brandwijk

26

van Harten, C.K. (Kees) (m)

Nieuwpoort

27

Commijs, C. (Kees) (m)

Giessenburg

28

van Dam, K.W. (Kees) (m)

Groot-Ammers

29

Schouten, B. (Bert) (m)

Noordeloos

30

Gerritsma, P. (Peter) (m)

Streefkerk

31

van den Bosch, P.J.J.M. (Peter) (m)

Giessenburg

32

van Barneveld, A.J. (Ton) (m)

Groot-Ammers

33

Hölscher, H.J. (Henk) (m)

Giessenburg

34

Booij, M.C. (Martin) (m)

Streefkerk

35

den Braven, C. (Kees) (m)

Hoogblokland

36

de Groot, A. (Jos) (m)

Hoogblokland

37

Dirix, P.M.E. (Paul) (m)

Hoogblokland

38

van der Padt, A. (Arno) (m)

Giessenburg

39

van Vliet, C. (Kees) (m)

Giessenburg

40

van Duyvendijk, C. (Cees) (m)

Hoornaar

41

de Vries, H.J.V. (Harald) (m)

Schelluinen

42

Bakker, R. (Rochus) (m)

Arkel

43

Kimpel, B.P. (Bas) (m)

Giessenburg

44

van Noordenne, G. (Gerrit) (m)

Giessenburg

45

van der Marel, R.S. (Ruud) (m)

Giessenburg

46

Bovekerk, C.H. (Henk) (m)

Noordeloos

47

de Groot, J. (Jan) (m)

Noordeloos

 

Lijst 5 JEZUS LEEFT

Nr

Naam

Woonplaats

1

van der Spek, F.I.A.

Giessenburg

2

van Ooijen, J.A.C.

Giessenburg

  

Lijst 6 Doe mee! Molenlanden 

Nr

Naam

Woonplaats

1

Stravers, J. (Joke) (v)

Groot-Ammers

2

Buddingh, B.J. (Berend) (m)

Arkel

3

de Lijster, J.H.M. (Mario) (m)

Goudriaan

4

van Rijn, R.J. (Ruud) (m)

Giessenburg

5

Roth, C.G.N. (Curt) (m)

Arkel

6

Bikker, A.C. (Arco) (m)

Groot-Ammers

7

Spaans, E. (Eric) (m)

Ottoland

8

de Moel, W.A.P. (Wilma) (v)

Groot-Ammers

9

Quik, J. (Johan) (m)

Nieuw-Lekkerland

10

Fenijn, C.N.C. (Carla) (v)

Hoornaar

11

den Haak, R.C. (Ruud) (m)

Streefkerk

12

Beumken, A.A.A.G.M. (Adrie) (m)

Schelluinen

13

Verhagen, J. (Jarith) (v)

Groot-Ammers

14

van Heukelum, J.T. (Jan) (m)

Hoornaar

15

van Hoorne, P. (Patrick) (m)

Ottoland

16

Janssen, M.A.J.J. (Mechtild) (v)

Wijngaarden

17

Berkouwer, K. (Krijn) (m)

Nieuw-Lekkerland

18

van Mastrigt, A.M. (Aty) (v)

Goudriaan

19

Heiden, C. (Cees) (m)

Groot-Ammers

20

Hakkesteeg, F. (Frans) (m)

Brandwijk

21

Saarberg, G. (Gonny) (v)

Bleskensgraaf ca

22

de Bruijn, J.C. (Kees) (m)

Streefkerk

23

Kok, J. (Jacqueline) (v)

Bleskensgraaf ca

24

Peverelli, J.G. (Gerjan) (m)

Arkel

25

Treure, W.C. (Wijnand) (m)

Streefkerk

26

van Hoorne, H.A.C. (Herman) (m)

Streefkerk

27

de Wit, J.A.D. (Dick) (m)

Streefkerk

28

de Moel, R.J. (Ron) (m)

Groot-Ammers

29

den Haak, C.P. (Chris) (m)

Streefkerk

30

Vlot, G.A. (Gerrit) (m)

Groot-Ammers

 

Lijst 7 Progressief Molenlanden 

Nr

Naam

Woonplaats

1

Verschoor, P (Paul) (m)

Oud-Alblas

2

van der Koelen, F.B. (Ferry) (m)

Hoogblokland

3

Toonen, B.B. (Bart) (m)

Waal

4

Kanters, T.W. (Noor) (v)

Nieuw-Lekkerland

5

van Dieren, R.P.T. (Renate) (v)

Nieuw-Lekkerland

6

Ywema, P.E. (Peter Erik) (m)

Waal

7

Klapwijk, P.P. (Peter Paul) (m)

Nieuw-Lekkerland

8

de Kruijk, J (Johan) (m)

Brandwijk